TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz
Stokda Yok

Virgin Platin Ham Saç 90cm

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Bulk A 12 90
Fiyat :
13.024,76 ₺
Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
Kısa Açıklama
Virgin, Özbek Saçlar: Boya, röfle, perma gibi kimyasal işlem görmemiş ve 1 kişiden kesilerek hepsi aynı yöne istiflenmiş saçlar en değerli olan AAA Grade Remy Virgin Hair diye adlandırdığımız saçlar. Görselde görülen ürünün fiyatı 200gr. Ağırlığında 90cm için geçerlidir.

HAM SAÇ
Ham saç kesildikten sonra dezenfektasyon ve şampuan ile yıkandıktan sonra lastik ile sıkıca bağlanır, bu halde satışa sunulan ürüne ham saç denir.
Ham saç kendi arasında saçların toplanış biçimlerine göre kalite olarak farklı gruplara ayrılır.


Ham Saç Grupları


Virgin, Özbek Saçlar: Boya, röfle, perma gibi kimyasal işlem görmemiş ve 1 kişiden kesilerek hepsi aynı yöne istiflenmiş saçlar en değerli olan AAA Grade Remy Virgin Hair diye adlandırdığımız saçlar.


Toplama Saçlar: Hamam saçı, ya da saçtan taranarak dökülen saçları toplama yöntemi ile zayıf ve güçsüz saçların toplanması ile elde edilen ve saç uç ve dipleri aynı yöne bakmayan saçlardır. Bu saçlar ikinci kalite saçlardır. Saç kaynak, postiş, çıt çıt saç ve peruk yapımı için uygun değildir. Bu saçlar Remy olmadığı için saç kaynağında kullanıldığında saç diplerinde çekme yapar, karışır ve her yıkamada dolaşma yapar. Fiyat olarak çok ucuzdur.Bu saçlar genelde ham saç ticareti yapmaya çalışan amatör kişilere çok ucuz fiyatlara satılır. Bu amatör kişiler genelde saç işinden anlamayan hatta yurtdışı ile uğraşan kendisini bir şekilde ham saç ticareti içinde bulan amatör kişilerdir.

Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World “AAA Grade Remy Virgin Hair” yani 1. kalite saç haricinde bu tür saçların satışını yapmamaktadır. Saçınızın birebir aynı tonunda bulabileceğiniz bu saçlar ayrıca yeni renk denemek isteyenler için farklı ton ve renkleri ile deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Yıpranma olasılığı kendi saçınız ile aynı oranda olacak olan bu saçlar kendi saç tipinizden daha dayanıklı bir yapıya sahip olabiliyor. Saç kaynak uygulamaları, saç kaynak uygulamalarında kullanılan saç tipleri ve gerekli olan tüm malzemeleri sitemizde en uygun ve en ucuz fiyatlar ile bulabilirsiniz.
Lastik ile bağlı bir şekilde satılan ham saç ile isterseniz saç kaynak ya da tres işlemi yaparak çıtçıt saç postiş, peruk ya da tres saç kaynak olarak işlem yapabilirsiniz.
Yukarıda size ham saç nedir? Sorusunun cevabını verdik. Gelelim ham saç alırken nelere dikkat etmelisiniz.

Türkiye’de perukçuluk ve kuaförlük yapan birçok kişi ham saç alırken saçtan çok iyi anladıklarını düşünürler fakat durum ne yazık ki bunun tersidir. Profesyonel ve sanatkâr bir kuaför ya da perukçu, peruk dikim ustası olabilirsiniz fakat bu kaliteli saçı ayırt edebileceğiniz anlamına gelmiyor; Neden mi? yazımızı okumaya devam ederseniz açıklayacağız.


Ham saçta kaliteyi saçın kullanım ömrü, parlaklığı, rengi, dokusu ve yumuşaklığı belirler bu özelliklere sahip olan ham saçta hepsinin bir arada olması saça en yüksek kalite puanı olan “7A Grade Superior Human Hair’’ Saç rengi doğal olarak ne kadar açık renk ise kalite punanına 1A eklenmektedir. Dokusu ipeksi düz, dalgalı veya kıvırcık ise yine 1A eklenir. Saçın içerisinde kısa oranı 3/1 oranından başlıyor ise yani 60cm saç içinde kısa saçların başlangıcı 20cm ve daha uzunsa 1A daha ve en önemlisi uluslararası saç piyasasında en makul saç direkt olarak bir kişinin saçından kesilmiş olan saçtır. Saç kaynak uygulamasında kullanılmakta olan en kaliteli saç olan virgin saç ham saç olarak da adlandırılır. Yüzde yüz doğal olma özelliğine sahip olan bu saçta, saç telleri hiçbir kimyasal işleme maruz kalmamış olup boya ya da röfle gibi malzeme kullanılmamış olan tellerdir. Bu anlamda oldukça kaliteli olan saçlar parlak ve sağlıklı olan görüntüsü ile diğer saç tiplerinden ayrılabilir. Tek bir kişiden alınana bu saçlar üst üste düzgün bir biçimde yerleştirilerek sonrasında istenen tutam adedi kadar kaynak uç kısımları birleştirilerek saç kaynak uygulaması için hazır hale gelir. Saçları uzamış olan kişiden kesilerek alınan bu saçlar dezenfekte edilerek işlem görür. Ham saçların içerisinde de kalite farkı olmak ile beraber uzun yıllar kullanımının yanı sıra ömürlük olan seçimlerde yer alıyor. Genellikle postiş yapımında kullanılan virgin saç dolanma, ensede ya da omuzda yanma hissi yaratmaz. Yumuşak olup kolay şekle girer ve kendi saçınız ile dolanma yaşamazsınız. Kendi saç renginize göre seçebilir ya da kendi saçınız ile birlikte boyama ya da açma işlemini virgin saçta kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ham saç sektörüne kozmetik, tekstil ve toptan ticaret işinden giren kişilerin ham saç sektörüne ne kadar zarar verdikleri görülmektedir.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Toka Kahve
Stok Kodu: Toka 8
162,81 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 8829 2T30
Stok Kodu: H 8829 2T30
664,26 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Sentetik Permalı Tül Peruk Platin
Stok Kodu: Echo 613
664,26 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Tül Peruk Gerçek Saç Kısa Boy Ombreli Koyu Gri
Stok Kodu: St 12 1b/Grey1
19.537,14 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Sentetik Uzun Boy Peruk Kızıl Selena 35
Stok Kodu: Selena 35
664,26 ₺
Ücretsiz Kargo
Mor Boncuk Kaynak 1 Kg
Stok Kodu: Bk Purple 1 Kg
22.793,33 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk Siyah
Stok Kodu: Jessica-1b
664,26 ₺

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç