TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz
Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme

Şu anda aşağıdaki ödeme yöntemlerini kabul ediyoruz (sipariş verirken ödeme yönteminizi seçme seçeneğiniz olacaktır.

  • Kredi kartı (Visa, Mastercard, American Express) iyzico Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. Güvencesiyle

 

  • EFT ve Havale

 

Nasıl satın alabilirim?

Bir satın alma işlemi yapmak için sipariş etmek istediğiniz öğeleri seçin ve bunları alışveriş sepetinize ekleyin. Ardından, ödeme işlemine devam edebilirsiniz. Kredi kartınızı (Visa, Mastercard ve American Express) veya sitemizde kayıtlı Hesap Numaralarını kullanarak güvenli bir çevrimiçi ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi başarıyla verdikten sonra, otomatik bir e-posta onayı alırsınız. ( İstenmeye e-postalarada bakın )

 

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacım var mı?

Sipariş vermek için bir hesaba ihtiyacınız yoktur, ancak bir hesaba sahip olmak kişisel bilgilerinizi kaydetmenize ve önceki siparişleri gözden geçirmenize olanak tanır. Hesabınızda herhangi bir ödeme bilgisi saklamadığımızı lütfen unutmayın. Sipariş verirken seçerek bir hesap oluşturabilirsiniz.

 

Satış vergisi alıyor musunuz?

Yasaya göre, Yurtiçi ve Yurtdışına gönderilen tüm siparişlerde satış vergisi almamız gerekiyor. Vergi oranı, %18’e göre belirlenir ve siparişinizi verirken görüntülenir.

Teslimat

Türkiye içindeki tüm siparişler Anlaşmalı Olduğumuz ( Yurtiçi Kargo ) tarafından aşağıdaki ücretlerle gönderilir. (Sipariş verirken ödeme yöntemi seçme seçeneğiniz olur.)

  • Ücretsiz (5000 ₺ üzerindeki siparişler)

 

  • Standart Sabit Kargo Fiyatı  – 40,00 ₺

 

Siparişim ne zaman gönderilecek?

Pazartesiden Cumaya 14:00’a (tatil günleri hariç) kadar onay verilen siparişler genellikle aynı gün gönderilir. Tatil günleri verilen siparişler bir sonraki iş gününde gönderilecektir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler bir sonraki Pazartesi günü gönderilecektir (tatil günleri hariç).

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz gönderildikten sonra, izleme bilgilerini içeren bir e-posta bildirimi alırsınız. Siparişinizin gönderilmesinden sonra izleme bilgilerinin güncellenmesinin 24 saat kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

 

Yurtdışı siparişlerimde ek vergi veya harç ödemek zorunda kalacak mıyım?

Alıcı olarak, gönderim yaptığınız ülke tarafından alınan tüm ithalat vergileri, gümrük ve yerel satış vergilerinden siz sorumlusunuz; Bunların ödemesi varışta gümrükten siparişinizi serbest bırakmak için gereklidir. Maalesef, her bir yere özgü oldukları için bu tür ücretlerin tam tutarı konusunda tavsiyede bulunamıyoruz.


Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç