TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz
Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

Saç Peruk Dünyası ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. sacperukdunyasi.com, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek

Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek

Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili sacperukdunyasi.com personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. sacperukdunyasi.com, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler sacperukdunyasi.com tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

sacperukdunyasi, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, sacperukdunyasi.com'um, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

Saç Peruk Dünyası Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız [email protected]'a başvurunuz. sacperukdunyasi.com bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.


Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç