Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz
Stokda Yok

Kahkül Bitter Kahve

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Kahkül Bitter Kahve
Fiyat :
1.701,92 ₺
Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
Kısa Açıklama
Kahkül %100 GERÇEK İNSAN SAÇI Ürün Boyu: 25 – 30cm Ürün Ağırlığı: 25 – 40gr. 3. Görsel temsili olarak koyulmuştur. Ürünün iç kısımları resimde görüldüğü gibidir.

KAHKÜL %100 GERÇEK İNSAN SAÇI

Ürün Boyu: 25 – 30cm

Ürün Ağırlığı: 25 – 40gr

3. Görsel temsili olarak koyulmuştur. Ürünün iç kısımları resimde görüldüğü gibidir.

Kahkül Bakımı Nasıl Yapılır?

Kahküllerimizi temizlemek için uygulayacağınız temizleme sıklığı Vücudunuzun terleme yaşam tarzı ve peruk kirlenmesine göre değişiklik gösterebilir. Yıkaması yapılırken ılık su ve şampuan kullanılmalıdır. Yıkama işlevi yumuşak hareketlerle gerçekleştirilmeli, aşırı fiziksel güç kullanılmamalıdır. Durulama için ise ılık su kullanılmalı ve kahkül bu suyun içinde yaklaşık olarak 20 dakika bekletilmeli. Durulama işleminden sonra tarama işlemine geçilmeli. Tarama işlemine saç uçlarından başlanmalı ve yuvarlak, ucu sivri olmayan tarakla bu işlem yapılmalı. Kuruması için fön gibi ısı yayan saç şekillendiriciler dikkatli kullanılmalıdır. Bizlerden satın aldığınız kahkülleri bu şekilde koruyarak işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şekillendirme Nasıl Yapılır?

Kahkül, sentetik ve gerçek perukların en büyük avantajının istediğiniz gibi şekillendirebilir olduğunu söylemiştik bu şu anlama geliyor dilediğiniz gibi ısı uygulayabilir, maşa yapabilir, kesebilir ve boyayabilirsiniz Tıpkı kendi saçınız gibi. Bu anlamda hiçbir limitin olmaması büyük rahatlık. Burada en önemli konulardan biri de kahküllerimizin bakımını ihmal etmemek.

Kahküllerimizi Nasıl Korumalıyız?

Kahküllerimizi; Kahküllerimizi de saçlarınız gibi düşünün. Eğer her gün takıyorsanız, kendi saçlarınızı ne tarayıp, bakımını yapıyorsanız kahküllerimizi de o sıklıkta özen göstermelisiniz. Özellikle nemlendirici etkili şampuanlar ve saç kremleri kullanmaya çalışın çünkü kahküllerin de buna ihtiyacı var. Eğer kahkülle uyumanız gerekiyorsa, elektriklenme yapmaması için yastık kılıfının üzerine ipek eşarp örtebilirsiniz. Kullanmadığınız zamanlarda ise kahküllerinizi cansız mankenin kafasında ya da plastik bir kılıfta muhafaza edin. Onları vücudunuzun bir parçası gibi düşünmekte ve ona göre hareket etmekte fayda var.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Ücretsiz Kargo
Toka Siyah
Stok Kodu: Toka 1
160,56 ₺
Ücretsiz Kargo
Keratin Kaynak Makinası
Stok Kodu: loff-a
1.123,91 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Ombreli Peruk 1bt Gri
Stok Kodu: Catty 1btgrey
655,08 ₺
Ücretsiz Kargo
Keratin Sarı Paket
Stok Kodu: Keratin Sarı Paket 12li
128,45 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 8829 2T30
Stok Kodu: H 8829 2T30
655,08 ₺
Ücretsiz Kargo
Mikro Boncuk Silikonsuz Kahve
Stok Kodu: Nano Ring 6
578,01 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk H 2039 G27T613
Stok Kodu: H 2039 G27T613
655,08 ₺

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç