Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz

Ham Saç Platin Kumral Ombreli 60 cm

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Bulk A 11 60cm Kumral
Fiyat :
5.966,51 ₺
Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
Kısa Açıklama
Saçlarını uzatmış olan kişilerden kesilerek alınan saçlara ham saç denir. Ham saç kesildikten sonra dezenfektasyon ve şampuan ile yıkandıktan sonra lastik ile sıkıca bağlanır, bu halde satışa sunulan ürüne ham saç denir. Belirtilen etiket fiyatı görseldeki 60cm saç 150gr. İçin geçerlidir.

Ham Saç

Belirtilen etiket fiyatı görseldeki 60 cm saç 150gr. İçin geçerlidir.

Ham saç kesildikten sonra dezenfektasyon ve şampuan ile yıkandıktan sonra lastik ile sıkıca bağlanır, bu halde satışa sunulan ürüne ham saç denir.
Lastik ile bağlı bir şekilde satılan ham saç ile isterseniz saç kaynak ya da tres işlemi yaparak çıtçıt saç postiş, peruk ya da tres saç kaynak olarak işlem yapabilirsiniz.

Saç kaynak uygulamasında kullanılmakta olan en kaliteli saç olan virgin saç ham saç olarak da adlandırılır. Yüzde yüz doğal olma özelliğine sahip olan bu saçta, saç telleri hiçbir kimyasal işleme maruz kalmamış olup boya ya da röfle gibi malzeme kullanılmamış olan tellerdir. Bu anlamda oldukça kaliteli olan saçlar parlak ve sağlıklı olan görüntüsü ile diğer saç tiplerinden ayrılabilir. Tek bir kişiden alınana bu saçlar üst üste düzgün bir biçimde yerleştirilerek sonrasında istenen tutam adedi kadar kaynak uç kısımları birleştirilerek saç kaynak uygulaması için hazır hale gelir.

Saçları uzamış olan kişiden kesilerek alınan bu saçlar dezenfekte edilerek işlem görür. Ham saçların içerisinde de kalite farkı olmak ile beraber uzun yıllar kullanımının yanı sıra ömürlük olan seçimlerde yer alıyor. Genellikle postiş yapımında kullanılan virgin saç dolanma, ensede ya da omuzda yanma hissi yaratmaz.

Yumuşak olup kolay şekle girer ve kendi saçınız ile dolanma yaşamazsınız. Kendi saç renginize göre seçebilir ya da kendi saçınız ile birlikte boyama ya da açma işlemini virgin saçta kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Saçınızın birebir aynı tonunda bulabileceğiniz bu saçlar ayrıca yeni renk denemek isteyenler için farklı ton ve renkleri ile deneyimlemenize yardımcı olacaktır. Yıpranma olasılığı kendi saçınız ile aynı oranda olacak olan bu saçlar kendi saç tipinizden daha dayanıklı bir yapıya sahip olabiliyor.  Saç kaynak uygulamaları, saç kaynak uygulamalarında kullanılan saç tipleri ve gerekli olan tüm malzemeleri sitemizde en uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Ücretsiz Kargo
6 D Kaynak Makinası
Stok Kodu: 6D Kaynak Makinası
17.738,27 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk M30H
Stok Kodu: Jessica-M30H
657,93 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Sentetik Uzun Boy Peruk Beyaz Selena 1001
Stok Kodu: Selena 1001
657,93 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Orta Boy Peruk H9826 27
Stok Kodu: H9826 27
657,93 ₺
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk T2512
Stok Kodu: Anna T2512
657,93 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Sentetik Kısa Boy Peruk Koyu Kumral
Stok Kodu: Jessica-27
657,93 ₺
Ücretsiz Kargo
Ham Saç Doğal 60 cm
Stok Kodu: Bulk A 2 60cm
4.515,20 ₺

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç