Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
TurkishEnglishPortugueseArabicChinese (Traditional)GermanRussianUkrainian

İstediğiniz Dilde Görüntüleyebilirsiniz

Bant Kaynak Doğal 70 cm

Ücretsiz Kargo
Stok Kodu: Bant 1b
Fiyat :
3.938,84 ₺
Saç Peruk Dünyası / Hair Wig World
Kısa Açıklama
Bant saç kaynak, şeffaf yapısı, hızlı uygulanabiliyor olması, diğer kaynak saç yöntemleri gibi belli olmaması, batma yapmaması gibi birçok olumlu yönü olduğundan son zamanlarda en çok tercih edilen kaynak yöntemidir. Listelenen ürün fiyatı 1 Paket ( 40 adet bant kaynak ) için geçerlidir.

BANT KAYNAK

Standart olarak bir kafa için minimum 2-3 Paket kullanılmaktadır. %100 Gerçek saç ( Fön – Maşa – Açma işlemi – Boya ) garantisi. Mikro bant kaynak saçlarınız ile Denize-Havuza - Saunaya rahatça girebilirsiniz. Ellediğiniz zaman başınızda ek bir saç olduğunu hissetmezsiniz. Dolaşma karışma olmaz. Bant saç kaynak, şeffaf yapısı, hızlı uygulanabiliyor olması, diğer kaynak saç yöntemleri gibi belli olmaması, batma yapmaması gibi birçok olumlu yönü olduğundan son zamanlarda en çok tercih edilen kaynak yöntemidir.

Çift taraflı bantların yapışkanlık etkisi bu süre sonunda azalmaktadır. 2-2,5 Ay sonunda saçlarınızdan özel solüsyonu sayesinde kolayca çıkarılan mikro bant saç kaynaklarınızın yapışkanlı çift taraflı bantları yenilenerek yeniden takılmaktadır. Bu şekilde saçlarınıza güven içerisinde defalarca uygulayabileceğiniz bir saç kaynak yöntemidir.

Kullanımı rahat ve basittir, kendiniz çıkarabilirsiniz.

Mikro bant saç kaynak ince telli ve zayıf saçlarda saçlara dolgunluk ve hacim vermek amacı ile kullanılmasının yanı sıra saçlarını uzatmak isteyenlerde kullanabilir. Mikro bant saç kaynak uygulaması saçlarınıza takması ve kullanması en kolay saç kaynak sistemlerinden birisidir.

40'ar Adetlik Paketler Halinde Satılmaktadır. 40x2,5 gr. =100 gr. Ağırlığındadır.

Standart olarak bir kafa için minimum 2-3 Paket kullanılmaktadır.

Listelenen ürün fiyatı 1 Paket ( 40 adet bant kaynak ) için geçerlidir.

Ürün hakkında yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için lütfen oturum açın.
İlginizi Çekebilecek Ürünler
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo
Tül Tepelik Kahve
8.823,00 ₺
Stokda Yok
Ücretsiz Kargo

Ürün başarı ile favorilere eklendi

İletişime Geç